NHL Statistika
AHL Statistika

Pamācība visiem jaunajiem lietotājiem!!! IETEICAMS IZLASĪT!!!

Go down

Pamācība visiem jaunajiem lietotājiem!!! IETEICAMS IZLASĪT!!!

Post by jur4ikss on Mon Oct 28, 2013 10:30 pm

Sveicināti! Šis ir jaunais projekts NHSL (National Hockey Simulation League), kas darbojas zem EHM (Eastside Hockey Manager), spēle ir balstīta uz to kad jūs esat NHL kluba ģenerālmenedžeris un jūs plānojat savas komandu maiņas, taktikas un visas pārējās lietas ko dara ģenerālmenedžeris. Šī būs maziņa pamācībā kā spēlēt šo spēli, ja ir kādi jautājumi vēl pēc tam var droši man sūtīt PM un es ar prieku atbildēšu, tad nu varam sākt ar tutorial.

1.Šeit jūs virs foruma redzat visu komandu NHL logo, ja jūs uzspiežat uz kādu no logo jums parādīsies spēlētāju sastāvs attiecīgajā komandā, kas ir sadalīti trijās daļās, spēlētāji kas spēlē NHL, spēlētāji kas spēlē AHL un jaunie, jeb prospekti.
(NHL Spēlētāji)(AHL Spēlētāji)(Prospekti)

2. Kad esat iepazinušies ar komandu sastāviem un esat izdomājuši, kuru komandu gribat vadīt pretī uzvarām jums ir jāiet uz pieteikšanās sadaļu kas atrodas šeit-

Kad esat iegājuši pietekumā jums ir jāturpina zem tās tēmas kur ir piemēra posts jāuzraksta pieteikums savai komandai kuru gribat vadīt.


3. Kad esat pieteicis komandu, es jur4ikss vai nu apstiprināšu, vai nu neapstiprināšu jūsu pieteikumu.
Tālāk sekos par pašu spēli.
Katrai darbībai kas ir viss komandu logo, jeb sastāva esmu ielicis bultiņas un numuriņus, par katru pastāstīšu sīkāk.

3.1 numuriņš ir Brīvie Aģenti- Kas tas ir? Ja jūs uzspiežat uz Brīvajiem aģentiem, jums izmetīsies ārā ļoti daudzi spēlētāji sakārtoti pēc overall kas atrodas šeit.
https://i.imgur.com/FqtY63v.png, tur atrodas visu līgu brīvie aģenti, katru sezonu komanda var iegādāties vismaz trīs brīvos aģentus ne vairāk, ja komanda grib kādu brīvo aģentu ir jāraksta man pa PM vēstuli un jāsaka, es gribu šo spēlētāju iegātādies, pasakiet līguma summu, apmēram vadieties pēc Salary no iepriekšējās bildes un sakiet uz cik sezonām, tad es pēc kāda laika pateikšu vai spēlētājs ir apstiprinājis līgumu, vai arī nav.

3.2. numuriņš Komandu algas, tas man liekas ir vissvarīgākais šajā spēlē simulācijas, jo jums ir jātur jūsu NHL spēlētāju algas kopa virs 44,5 un zem 64,5 miljoniem $, jo ja jūs pārsniegsiet vai pa mazs būs, tad pēc vairākām brīdinājuma reizēm jūsu labākā maiņa tiks ņemta nost no spēles, jūs varat savu komandas algu samazināt mainot spēlētājus un tā tālāk lūk bilde kas parādās kad uzspiežat uz komandu algas pogu-


3.3. numuriņš Turnīru Tabula, ja jūs uzspiežat uz to lodziņu jums parādās pa divīzijām un vēl uz leju kopēja, lielisks veids lai apskatītos kurā vietā esat tabulā.

3.4. numuriņš Statistika, ja jūs uzspiežat uz pogu statistika, jums ir iespēja redzēt visu līgas līderus, līgas rezultivāko, visvairāk goli, visvairāk piespēles, labākais plus/ mīnuss, pat līderi starp debitantiem .

3.5. numuriņš ir Kalendārs, viņš jau ir sastādīts nākošanajai sezonai un jūs varat redzēt kas notiek līgā, kādi ir rezultāti un tā tālāk.

4. Statistika. Kā jau jūs redzat kreisajā malā ir vairāki komandu logo gan NHL, gan pat AHL, tur jūs redzēsiet jūsu komandas statistiku .
Jums ir jāuzklišķina uz vienu no logo, jūs redzēsiet tās komandas statistiku, piemēram uzklišķinu uz Anaheim Mighty Ducks kluba logo, jums parādās katra spēlētāja indviduāla statistika, kā redzams attēlā , bet vēl zemāk ir katra spēlētāja indviduālais sniegums un vispār karjeras sniegums .

AHL statistika rādās tā pat kā NHL statistikai zemāk, kad nevis visi spēlētāji ir kopā tabulā, bet gan šādā veidā kā iepriekšējā attēlā.

5. šajā Simulēšanas plānu sadaļā es noteikšu kurās dienas kad tiks simulētas spēles.

6. Apakšā zem Drafta Centrāles ir visas komandas no NHL , atšķirībā kāda komanda jums ir tā arī ir jūsu vieta kur strādāt, piemēram ar Bostonas Bruins sāksim. .

šāda izskatās Bostonas BRUINS lapa, tādai arī būtu jāizskatās jūsu lapai, pēc kāda laika.

Treniņu lapā jūs varat visiem saviem NHL spēlētājiem un AHL arī ja vēlaties ierakstīt kuru treniņu gribat kam izveidot, ir pieci treniņu veidi rest,attack,defense,goalie un physic. Izvēle ir jūsu rokās, jums ir sadaļā jāieraksta spēlētāja vārds uzvārds un kāds treniņš.
Tālāk runāsim par maiņu lapu, tur jums ir jāizveido savas NHL komandas maiņas, jūs varat veidot arī savas AHL maiņas, jūs varat taisīt gan PP, mazākuma un visas pārējās kādas vien hokejā ir maiņas. Very Happy

Tālāk līguma pagarināšanas sadaļa, ja jūs ieejat sava sastāva lapā un jūs redzat kad kādam no AHL vai NHL ir viena gada līgums palicis jums ir nekavējoties jāraksta savā līguma pagarināšanas sadaļā spēlētājs ar kuru gribat pagarināt uz cik sezonam un pa cik miljoniem, bet jūs varat arī pateikt lai tikai pagarina ar viņu līgumu uz cik grib un pa cik grib.


Pozīciju maiņas, tajā sadaļā jūs vienkārši ierakstāt spēlētāja vārdu uzvārdu un kāda bija viņa iepriekšējā, un kāda tagadējā, kādā jūs gribat viņu ielikt pozīcijā, tad es vai nu apstiprināšu, vai arī neapstiprināšu.

Saukšanas uz komandu un atpakaļ uz fārmklubu, tas viss manliekas ir vienkārši jums ir jāuzraksta spēlētāja vārds uzvārds kuru jūs gribat sūtīt uz NHL un arī no NHL uz AHL.

Tagad viss grūtākais pēc manām domām ir darbinieki, tas ir arī tas NHL menedžments, kur jums būs jāpagarina līgums ar darbiniekiem, vai arī atlaist viņus utt. Kā vispār atrast savus darbiniekus? Problēma atrisināta komandas darbiniekus jūs varat atrast šeit
uzspiežot uz attiecīgās komandas NHL logotipa jums atvērsies komandas darbinieku pārskats, piemēram esmu uzspiedis uz Bostonas Bruins darbiniekiem jums ir jāskatās , vai kādam no darbiniekam nav vienu gadu līgums palicis ja ir jums ar viņu ir jāpagarina līgums, lai viņš tas darbinieks nepazustu no jūsu komandas.

Kas ir otrā podziņas kur ir rakstīts News blakus NHL logotipam kur attiecīgi ir darbinieki komandu? Tur ir jaunākās ziņas katras komandas, ja jūs uzpiežat uz to jums parādīsies attiecīgās komandas ziņas, kādi maiņu darījumi notikuši utt.

Nākamais ir šī sadaļa kur notiks lielākās cīņas starp klubiem!


Maiņas blokos, jums ir iespēja izveidot jaunu tēmu un ievietot spēlētāju, kuru gribat mainīt pret citiem klubiem, klubi var izteikt piedāvājumus gan tur apakšā, gan sūtot privāto vēstuli.

Maiņas, ja jūs ar kādas cita kluba ģenerālmenedžeri esat izdomājuši un apstiprinājuši viens otram, kad klubi veic maiņas, tad jums tas ir jāraksta maiņas sadaļā, kur mēs trīs maiņu izskatītāji izskatīsim vai maiņa ir laba priekš abām komandām.

Izpirkšana/Atbrīvošana šī sadaļa ir lai jūs iemestu tur nevajadzīgu spēlētāju un ja kāds cits klubs nebūs piedāvājis spēlētāju pievienoties savam klubam, tad viņš nonāk FA.
Atbrīvošana ir tas pats, tikai kad jūs iemetat spēlētāju sarakstā atkal ir 24 stundas citiem klubiem izteikt, ja neizsaka tad viņš nonāk AHL.


Paldies par Uzmanību ja kādi jautājumi sūtiet man pa PM, vai tepat lejā uzrakstiet, šis bija visiem jāizlasa paldies par uzmanību uzredzēšanos.


jur4ikss
Admin

Number of posts : 443
Join date : 2013-10-28

View user profile http://nhsl.latvianforum.net

Back to top Go down

Re: Pamācība visiem jaunajiem lietotājiem!!! IETEICAMS IZLASĪT!!!

Post by Viesis on Tue Oct 29, 2013 3:03 pm

sar4ežģiti!visu nesapratu,bet ganjau ar laiku....

Viesis
Guest


Back to top Go down

Re: Pamācība visiem jaunajiem lietotājiem!!! IETEICAMS IZLASĪT!!!

Post by Viesis on Mon Nov 11, 2013 12:06 pm

Piekrītu kad sarežģiti bet vismaz viss izdomats Very Happy

Viesis
Guest


Back to top Go down

Re: Pamācība visiem jaunajiem lietotājiem!!! IETEICAMS IZLASĪT!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum